مدیریت برنامه های Gmail, Calendar, Docs با گوگل آنلاین
۲۶ام بهمن ۱۳۹۶ کودک و خانواده

راهنمایی و ترفندهای بسیاری برای یادگیری در گوگل وجود دارد که باعث افزایش بهره وری روزمره شما می ­شود. احتمالا شما برای مقالات و سخنرانی های طولانی وقت ندارید، درست است؟ بنابراین بیایید چیزی متفاوت را امتحان کنیم: معلم رسمی به طور مستقیم توسط گوگل ارائه شده است.

G Suite Training  یک افزونه کروم است که همه ابزارهای محبوب گوگل را ارائه می ­دهد. این افزونه تمام آموزش ­های مرتبط با برنامه­های گوگل را در اختیار شما قرار می­ دهد.

گوگل دارای یک مرکز G Suite Learning Center  است. این افزونه به عنوان یک راهنما عمل می­ کند که در هنگام استفاده از آن، ابزار خاص را نشان می­ دهد. تصویر زیر عمل این افزونه را در Google Calendar نشان می­ دهد.

گوگل کلندر

این برنامه افزودنی برای G Suite طراحی شده است (برای مثال مدارس و سازما ن­هایی که از برنامه ­های اشتراکی گوگل استفاده می­کنند)، که Gmail، Calendar، Drive، Docs، Sheets، Slides، Sites، Forms، Google+ و Groups را پوشش می­ دهد. این برنامه ها با ابزار معمول Google هم کار می­ کند.

بنابراین این برنامه رایگان را نصب کنید! سپس این مراحل را دنبال کنید:

  • برای ورود به هر برنامه، ابتدا وارد گوگل شوید و یا اگر قبلا وارد سیستم شده اید مرورگر را بازبینی کنید.
  • برای اطلاعات بیشتر به برنامه Google  بروید.
  • روی آیکون G Suite Training در سمت چپ بالای مرورگر کلیک کنید.
  • پانل ها و اشاره گرها شما را با ویژگی ­ها آشنا می­ کند.

درس های تعاملی (صوتی و تصویری) با دستورالعمل های روی صفحه، راهنمایی است که نحوه عملکرد هر برنامه را نشان می­ دهد. همچنین می ­توانید از کادر جستجو برای یک ویژگی خاص استفاده کنید.

G Suite، مدارس و سازمان های آموزشی را پوشش می ­دهد. این افزونه یک دستیار خودکار برای معلمان است که می­ خواهند ابزارهای گوگل را با سرعت به دانش آموزان خود آموزش دهند. کاربران با تجربه نیز می ­توانند از آن برای یادآوری استفاده کنند.


مطالب پیشنهادی